Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Inhoud
- 130 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Utrechtsedwarsstraat 107 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €750.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtsedwarsstraat 107 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Utrechtsebuurt-Zuid is €750.000. Dat komt neer op circa €19.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtsedwarsstraat 107 2 is een appartement van 39 m² in de wijk Utrechtsebuurt-Zuid. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.349 inwoners per km².
Utrechtsedwarsstraat 107 2 is een appartement in Utrechtsebuurt-Zuid, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Utrechtsedwarsstraat 107 2 heeft 39 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Utrechtsebuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €750.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Utrechtsedwarsstraat 107 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.74 kg/jaar.
Utrechtsedwarsstraat 107 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Utrechtsebuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €750.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Utrechtsedwarsstraat 107 2 in Utrechtsebuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.