Streetview Utrechtsestraat 116 3 Amsterdam

Utrechtsestraat 116 3, 1017 VT Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1842 Label G

Utrechtsestraat 116 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1842. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €750.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1842
Woonoppervlakte
65 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Utrechtsestraat 116 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtsestraat 116 3

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
290.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
407.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1220 Inwoners
790 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€750.000 Gem. woningwaarde Utrechtsebuurt-Zuid
39% Koopwoningen
21.349 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtsestraat 116 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Utrechtsestraat 116 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtsestraat 116 3?

De gemiddelde woningwaarde in Utrechtsebuurt-Zuid is €750.000. Dat komt neer op circa €11.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtsestraat 116 3 zich tot de wijk Utrechtsebuurt-Zuid?

Utrechtsestraat 116 3 is een appartement van 65 m² in de wijk Utrechtsebuurt-Zuid. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.349 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtsestraat 116 3?

Utrechtsestraat 116 3 is een appartement in Utrechtsebuurt-Zuid, gebouwd in 1842 (184 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Utrechtsestraat 116 3 vergeleken met de buurt?

Utrechtsestraat 116 3 heeft 65 m² woonoppervlakte. In Utrechtsebuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €750.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtsestraat 116 3 en wat betekent dat?

Utrechtsestraat 116 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-09-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Utrechtsebuurt-Zuid?

De wijk Utrechtsebuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €750.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Utrechtsebuurt-Zuid?

Vanuit Utrechtsestraat 116 3 in Utrechtsebuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.