Bovenwoning (appartement) Nieuwe Looiersstraat 98 B Amsterdam

Nieuwe Looiersstraat 98 B, 1017 VE Amsterdam

59 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Nieuwe Looiersstraat 98 B is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Looiersstraat 98 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Looiersstraat 98 B

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Looiersstraat 98 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Looiersstraat 98 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Looiersstraat 98 B?

De prijsindicatie voor Nieuwe Looiersstraat 98 B ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €11.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Looiersstraat 98 B zich tot de wijk Weteringbuurt?

Nieuwe Looiersstraat 98 B is een bovenwoning (appartement) van 59 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Looiersstraat 98 B?

Nieuwe Looiersstraat 98 B is een bovenwoning (appartement) in Weteringbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuwe Looiersstraat 98 B vergeleken met de buurt?

Nieuwe Looiersstraat 98 B heeft 59 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Looiersstraat 98 B en wat betekent dat?

Nieuwe Looiersstraat 98 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Nieuwe Looiersstraat 98 B?

Nieuwe Looiersstraat 98 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?

Vanuit Nieuwe Looiersstraat 98 B in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.