Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1873
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 185 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_center
Nieuwe Looiersstraat 3 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Looiersstraat 3 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
0.8 km*This property is listed by a MVA Certified Expat Broker* Ruim en pracktisch ingedeeld 2-kamer appartement van circa 64 m2 met een dakterras van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €10.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Looiersstraat 3 1 is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².
Nieuwe Looiersstraat 3 1 is een bovenwoning in Weteringbuurt, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Looiersstraat 3 1 heeft 64 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Looiersstraat 3 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.03 kg/jaar.
Nieuwe Looiersstraat 3 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Nieuwe Looiersstraat 3 1 in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.