Streetview Kleine-Gartmanplantsoen 21 Amsterdam

Kleine-Gartmanplantsoen 21, 1017 RP Amsterdam

1810 m² Bouwjaar 1960 Label A+

Kleine-Gartmanplantsoen 21 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 1810 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
1810 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kleine-Gartmanplantsoen 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine-Gartmanplantsoen 21

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
115.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
770 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
735 Woningvoorraad
€601.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordoost
27% Koopwoningen
20.651 Inwoners per km²

Locatie van Kleine-Gartmanplantsoen 21

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kleine-Gartmanplantsoen 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine-Gartmanplantsoen 21?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordoost is €601.000. Dat komt neer op circa €332 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine-Gartmanplantsoen 21 zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordoost?

Kleine-Gartmanplantsoen 21 is een appartement van 1810 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordoost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine-Gartmanplantsoen 21?

Kleine-Gartmanplantsoen 21 is een appartement in Leidsebuurt-Noordoost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kleine-Gartmanplantsoen 21 vergeleken met de buurt?

Kleine-Gartmanplantsoen 21 heeft 1810 m² woonoppervlakte. In Leidsebuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine-Gartmanplantsoen 21 en wat betekent dat?

Kleine-Gartmanplantsoen 21 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.47 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordoost?

De wijk Leidsebuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordoost?

Vanuit Kleine-Gartmanplantsoen 21 in Leidsebuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.