Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1724
- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Inhoud
- 181 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €500.000 tot €600.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
- Daktype
- Plat dak
Lijnbaansgracht 283 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1724. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijnbaansgracht 283 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
0.2 kmCharmant appartement van ca. 57 m2 gelegen in een Rijksmonument uit 1724 op eigen grond.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lijnbaansgracht 283 1 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordoost is €601.000. Dat komt neer op circa €10.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijnbaansgracht 283 1 is een bovenwoning (appartement) van 57 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordoost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.651 inwoners per km².
Lijnbaansgracht 283 1 is een bovenwoning (appartement) in Leidsebuurt-Noordoost, gebouwd in 1724 (302 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lijnbaansgracht 283 1 heeft 57 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leidsebuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lijnbaansgracht 283 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Lijnbaansgracht 283 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Leidsebuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Lijnbaansgracht 283 1 in Leidsebuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.