Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1867
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 33 m²
Lijnbaansgracht 247 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1867. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en een perceel van 33 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijnbaansgracht 247
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
0.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordoost is €601.000. Dat komt neer op circa €7.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijnbaansgracht 247 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordoost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.651 inwoners per km².
Lijnbaansgracht 247 is een woonhuis in Leidsebuurt-Noordoost, gebouwd in 1867 (159 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lijnbaansgracht 247 heeft 82 m² woonoppervlakte. Het perceel is 33 m². In Leidsebuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Leidsebuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Lijnbaansgracht 247 in Leidsebuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lijnbaansgracht 247: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Leidsebuurt-Noordoost: restaurant (0 km), cafe (0.1 km).
Een woningrapport voor Lijnbaansgracht 247 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Leidsebuurt-Noordoost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1867, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.