Streetview Korte Leidsedwarsstraat 111 2 Amsterdam

Korte Leidsedwarsstraat 111 2, 1017 PX Amsterdam

43 m² Bouwjaar 1905 Label E

Korte Leidsedwarsstraat 111 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
43 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Korte Leidsedwarsstraat 111 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Leidsedwarsstraat 111 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
1.66
CO₂-emissie
2144.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
770 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
735 Woningvoorraad
€601.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordoost
27% Koopwoningen
20.651 Inwoners per km²

Locatie van Korte Leidsedwarsstraat 111 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Korte Leidsedwarsstraat 111 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Leidsedwarsstraat 111 2?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordoost is €601.000. Dat komt neer op circa €13.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Leidsedwarsstraat 111 2 zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordoost?

Korte Leidsedwarsstraat 111 2 is een appartement van 43 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordoost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Leidsedwarsstraat 111 2?

Korte Leidsedwarsstraat 111 2 is een appartement in Leidsebuurt-Noordoost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korte Leidsedwarsstraat 111 2 vergeleken met de buurt?

Korte Leidsedwarsstraat 111 2 heeft 43 m² woonoppervlakte. In Leidsebuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Leidsedwarsstraat 111 2 en wat betekent dat?

Korte Leidsedwarsstraat 111 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-12-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 2144.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordoost?

De wijk Leidsebuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordoost?

Vanuit Korte Leidsedwarsstraat 111 2 in Leidsebuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.