Streetview Leidseplein 24 1B Amsterdam

Leidseplein 24 1B, 1017 PT Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1905 Label B

Leidseplein 24 1B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Leidseplein 24 1B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidseplein 24 1B

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
215 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
210 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordwest
35% Koopwoningen
11.435 Inwoners per km²

Locatie van Leidseplein 24 1B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Leidseplein 24 1B

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidseplein 24 1B?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordwest is €567.000. Dat komt neer op circa €9.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidseplein 24 1B zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordwest?

Leidseplein 24 1B is een appartement van 58 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordwest. De buurt telt 210 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidseplein 24 1B?

Leidseplein 24 1B is een appartement in Leidsebuurt-Noordwest, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leidseplein 24 1B vergeleken met de buurt?

Leidseplein 24 1B heeft 58 m² woonoppervlakte. In Leidsebuurt-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidseplein 24 1B en wat betekent dat?

Leidseplein 24 1B heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordwest?

De wijk Leidsebuurt-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordwest?

Vanuit Leidseplein 24 1B in Leidsebuurt-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.