Parkeerplaats Lange Leidsedwarsstraat 105 1 Amsterdam

Lange Leidsedwarsstraat 105 1, 1017 NJ Amsterdam

95 m² Bouwjaar 1968

Lange Leidsedwarsstraat 105 1 is een parkeerplaats in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
95 m²
Indicatie vraagprijs
€135.000 tot €160.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lange Leidsedwarsstraat 105 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
770 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
735 Woningvoorraad
€601.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordoost
27% Koopwoningen
20.651 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Leidsedwarsstraat 105 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lange Leidsedwarsstraat 105 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Leidsedwarsstraat 105 1?

De prijsindicatie voor Lange Leidsedwarsstraat 105 1 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordoost is €601.000. Dat komt neer op circa €6.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Leidsedwarsstraat 105 1 zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordoost?

Lange Leidsedwarsstraat 105 1 is een parkeerplaats van 95 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordoost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Leidsedwarsstraat 105 1?

Lange Leidsedwarsstraat 105 1 is een parkeerplaats in Leidsebuurt-Noordoost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lange Leidsedwarsstraat 105 1 vergeleken met de buurt?

Lange Leidsedwarsstraat 105 1 heeft 95 m² woonoppervlakte. In Leidsebuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordoost?

De wijk Leidsebuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordoost?

Vanuit Lange Leidsedwarsstraat 105 1 in Leidsebuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordoost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Leidsedwarsstraat 105 1: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Leidsebuurt-Noordoost?