Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1818
- Woonoppervlakte
- 254 m²
Reguliersgracht 114 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1818. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reguliersgracht 114 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €2.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReguliersgracht 114 H is een appartement van 254 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².
Reguliersgracht 114 H is een appartement in Weteringbuurt, gebouwd in 1818 (208 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Reguliersgracht 114 H heeft 254 m² woonoppervlakte. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reguliersgracht 114 H heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 11794.16 kg/jaar.
De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Reguliersgracht 114 H in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reguliersgracht 114 H: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.