Grachtenpand, tussenwoning Prinsengracht 716 Amsterdam

Prinsengracht 716, 1017 LB Amsterdam

355 m² Bouwjaar 1735 10 kamers 6 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Prinsengracht 716 is een grachtenpand, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1735. De woning heeft een woonoppervlakte van 355 m², een perceel van 182 m² en 10 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1735
Woonoppervlakte
355 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
994 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€0 tot €20.000
Ligging
Aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 716

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 716

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 716

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 716

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 716?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 716 ligt rond €0 tot €20.000. De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €1.927 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 716 zich tot de wijk Weteringbuurt?

Prinsengracht 716 is een grachtenpand, tussenwoning van 355 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 716?

Prinsengracht 716 is een grachtenpand, tussenwoning in Weteringbuurt, gebouwd in 1735 (291 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 716 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 716 heeft 355 m² woonoppervlakte en 994 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 716 en wat betekent dat?

Prinsengracht 716 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 716?

Prinsengracht 716 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?

Vanuit Prinsengracht 716 in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.