Streetview Prinsengracht 670 A Amsterdam

Prinsengracht 670 A, 1017 KX Amsterdam

139 m² Bouwjaar 1920 Label APLUS

Prinsengracht 670 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
139 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 670 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 670 A

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2400 Inwoners
1535 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€684.000 Gem. woningwaarde Weteringbuurt
39% Koopwoningen
20.206 Inwoners per km²

Locatie van Prinsengracht 670 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 670 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 670 A?

De gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €4.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 670 A zich tot de wijk Weteringbuurt?

Prinsengracht 670 A is een appartement van 139 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 670 A?

Prinsengracht 670 A is een appartement in Weteringbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 670 A vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 670 A heeft 139 m² woonoppervlakte. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 670 A en wat betekent dat?

Prinsengracht 670 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Weteringbuurt?

De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?

Vanuit Prinsengracht 670 A in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weteringbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 670 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.