Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1680
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Inhoud
- 169 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Ligging
- on_busy_road, on_navigable_waterway, in_center
Prinsengracht 668 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1680. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €684.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 668 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
0.8 kmRENTAL PRICE: For 12 months: €3.950,- excl. utilities For 24 months: €3.750,- excl. utilities.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Weteringbuurt is €684.000. Dat komt neer op circa €4.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsengracht 668 1 is een bovenwoning van 169 m² in de wijk Weteringbuurt. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.206 inwoners per km².
Prinsengracht 668 1 is een bovenwoning in Weteringbuurt, gebouwd in 1680 (346 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinsengracht 668 1 heeft 169 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Weteringbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €684.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinsengracht 668 1 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Prinsengracht 668 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Weteringbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €684.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Prinsengracht 668 1 in Weteringbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 668 1: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.