Penthouse (appartement) Prinsengracht 1031 F Amsterdam

Prinsengracht 1031 F, 1017 KP Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1680 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Prinsengracht 1031 F is een penthouse (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1680. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1680
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
197 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€875.000 tot €975.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan vaarwater, aan water, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 1031 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 1031 F

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Blokverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1410 Inwoners
880 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€1.102.000 Gem. woningwaarde Vijzelstraatbuurt
47% Koopwoningen
10.506 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 1031 F

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 1031 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 1031 F?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 1031 F ligt rond €875.000 tot €975.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €11.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 1031 F zich tot de wijk Vijzelstraatbuurt?

Prinsengracht 1031 F is een penthouse (appartement) van 98 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 1031 F?

Prinsengracht 1031 F is een penthouse (appartement) in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1680 (346 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 1031 F vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 1031 F heeft 98 m² woonoppervlakte en 197 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 1031 F en wat betekent dat?

Prinsengracht 1031 F heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 1031 F?

Prinsengracht 1031 F heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vijzelstraatbuurt?

De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijzelstraatbuurt?

Vanuit Prinsengracht 1031 F in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.