Streetview Prinsengracht 985 Amsterdam

Prinsengracht 985, 1017 KM Amsterdam

143 m² Bouwjaar 1680 Label D

Prinsengracht 985 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1680. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 157 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1680
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
157 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 985

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 985

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
250.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1410 Inwoners
880 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€1.102.000 Gem. woningwaarde Vijzelstraatbuurt
47% Koopwoningen
10.506 Inwoners per km²

Locatie van Prinsengracht 985

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 985

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 985?

De gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €7.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 985 zich tot de wijk Vijzelstraatbuurt?

Prinsengracht 985 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 985?

Prinsengracht 985 is een woonhuis in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1680 (346 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 985 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 985 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 157 m². In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 985 en wat betekent dat?

Prinsengracht 985 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.82 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vijzelstraatbuurt?

De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijzelstraatbuurt?

Vanuit Prinsengracht 985 in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vijzelstraatbuurt?