Bovenwoning Prinsengracht 562 B Amsterdam

Prinsengracht 562 B, 1017 KK Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1973 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Prinsengracht 562 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €601.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 562 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 562 B

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1110 Inwoners
770 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
735 Woningvoorraad
€601.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-Noordoost
27% Koopwoningen
20.651 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 562 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 562 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 562 B?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 562 B ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-Noordoost is €601.000. Dat komt neer op circa €11.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 562 B zich tot de wijk Leidsebuurt-Noordoost?

Prinsengracht 562 B is een bovenwoning van 52 m² in de wijk Leidsebuurt-Noordoost. De buurt telt 735 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.651 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 562 B?

Prinsengracht 562 B is een bovenwoning in Leidsebuurt-Noordoost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinsengracht 562 B vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 562 B heeft 52 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Leidsebuurt-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €601.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 562 B en wat betekent dat?

Prinsengracht 562 B heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 562 B?

Prinsengracht 562 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-Noordoost?

De wijk Leidsebuurt-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €601.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-Noordoost?

Vanuit Prinsengracht 562 B in Leidsebuurt-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.