Streetview Prinsengracht 907 Amsterdam

Prinsengracht 907, 1017 KD Amsterdam

137 m² Bouwjaar 1678 Label F

Prinsengracht 907 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1678. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 180 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1678
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
180 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 907

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 907

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1410 Inwoners
880 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€1.102.000 Gem. woningwaarde Vijzelstraatbuurt
47% Koopwoningen
10.506 Inwoners per km²

Locatie van Prinsengracht 907

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 907

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 907?

De gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €8.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 907 zich tot de wijk Vijzelstraatbuurt?

Prinsengracht 907 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 907?

Prinsengracht 907 is een woonhuis in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1678 (348 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 907 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 907 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 180 m². In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 907 en wat betekent dat?

Prinsengracht 907 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-11-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vijzelstraatbuurt?

De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijzelstraatbuurt?

Vanuit Prinsengracht 907 in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.