Bovenwoning (appartement) Prinsengracht 801 2 Amsterdam

Prinsengracht 801 2, 1017 KA Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1675 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Prinsengracht 801 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1675. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1675
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 801 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 801 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
278.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 801 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 801 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 801 2?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 801 2 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €19.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 801 2 zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Prinsengracht 801 2 is een bovenwoning (appartement) van 49 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 801 2?

Prinsengracht 801 2 is een bovenwoning (appartement) in Spiegelbuurt, gebouwd in 1675 (351 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 801 2 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 801 2 heeft 49 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 801 2 en wat betekent dat?

Prinsengracht 801 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 801 2?

Prinsengracht 801 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Prinsengracht 801 2 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.