Streetview Prinsengracht 785 Amsterdam

Prinsengracht 785, 1017 JZ Amsterdam

305 m² Bouwjaar 1914 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Prinsengracht 785 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 305 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
305 m²
Inhoud
1072 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 785

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 785

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.27
CO₂-emissie
9499.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Locatie van Prinsengracht 785

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 785

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 785?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 785 ligt rond €2.245.000 tot €2.495.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €3.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 785 zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Prinsengracht 785 is een appartement van 305 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 785?

Prinsengracht 785 is een appartement in Spiegelbuurt, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 785 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 785 heeft 305 m² woonoppervlakte en 1072 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 785 en wat betekent dat?

Prinsengracht 785 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-01-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 9499.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 785?

Prinsengracht 785 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Prinsengracht 785 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.