Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1729
- Woonoppervlakte
- 308 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Inhoud
- 1200 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 2
Prinsengracht 757 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1729. De woning heeft een woonoppervlakte van 308 m², een perceel van 214 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 757
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €3.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsengracht 757 is een woonhuis van 308 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².
Prinsengracht 757 is een woonhuis in Spiegelbuurt, gebouwd in 1729 (297 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinsengracht 757 heeft 308 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinsengracht 757 heeft 7 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Prinsengracht 757 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 757: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Spiegelbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Prinsengracht 757 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Spiegelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1729, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.