Bovenwoning (appartement) Prinsengracht 1111 2 Amsterdam

Prinsengracht 1111 2, 1017 JJ Amsterdam

79 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Prinsengracht 1111 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 1111 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 1111 2

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1550 Inwoners
950 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
956 Woningvoorraad
€980.000 Gem. woningwaarde Amstelveldbuurt
42% Koopwoningen
13.937 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 1111 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 1111 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 1111 2?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 1111 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €12.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 1111 2 zich tot de wijk Amstelveldbuurt?

Prinsengracht 1111 2 is een bovenwoning (appartement) van 79 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 1111 2?

Prinsengracht 1111 2 is een bovenwoning (appartement) in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 1111 2 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 1111 2 heeft 79 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 1111 2 en wat betekent dat?

Prinsengracht 1111 2 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 1111 2?

Prinsengracht 1111 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amstelveldbuurt?

De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelveldbuurt?

Vanuit Prinsengracht 1111 2 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.