Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1759
- Woonoppervlakte
- 252 m²
- Perceeloppervlakte
- 82 m²
Prinsengracht 1107 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1759. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m² en een perceel van 82 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 1107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Prinsengracht 1107 ligt rond €1.950.000 tot €2.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €3.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsengracht 1107 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².
Prinsengracht 1107 is een woonhuis in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1759 (267 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinsengracht 1107 heeft 252 m² woonoppervlakte. Het perceel is 82 m². In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Prinsengracht 1107 in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 1107: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Amstelveldbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.950.000 tot €2.200.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.