Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Kerkstraat 322 N Amsterdam

Kerkstraat 322 N, 1017 HC Amsterdam

95 m² Bouwjaar 1688 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Kerkstraat 322 N is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1688. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.102.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1688
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 322 N

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 322 N

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1410 Inwoners
880 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
842 Woningvoorraad
€1.102.000 Gem. woningwaarde Vijzelstraatbuurt
47% Koopwoningen
10.506 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkstraat 322 N

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 322 N

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 322 N?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 322 N ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijzelstraatbuurt is €1.102.000. Dat komt neer op circa €11.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 322 N zich tot de wijk Vijzelstraatbuurt?

Kerkstraat 322 N is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 95 m² in de wijk Vijzelstraatbuurt. De buurt telt 842 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 322 N?

Kerkstraat 322 N is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Vijzelstraatbuurt, gebouwd in 1688 (338 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkstraat 322 N vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 322 N heeft 95 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Vijzelstraatbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.102.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 322 N en wat betekent dat?

Kerkstraat 322 N heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 322 N?

Kerkstraat 322 N heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vijzelstraatbuurt?

De wijk Vijzelstraatbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.102.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijzelstraatbuurt?

Vanuit Kerkstraat 322 N in Vijzelstraatbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.