Streetview Keizersgracht 466 Amsterdam

Keizersgracht 466, 1017 EG Amsterdam

188 m² Bouwjaar 1672 7 kamers 4 slaapkamers Label G

Keizersgracht 466 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1672. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 60 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1672
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
60 m²
Inhoud
508 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 466

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 466

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

700 Inwoners
445 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€949.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Zuid
34% Koopwoningen
12.879 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 466

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 466

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 466?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €5.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 466 zich tot de wijk Leidsegracht-Zuid?

Keizersgracht 466 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 466?

Keizersgracht 466 is een woonhuis in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1672 (354 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 466 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 466 heeft 188 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 60 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 466 en wat betekent dat?

Keizersgracht 466 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 466?

Keizersgracht 466 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Zuid?

De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Zuid?

Vanuit Keizersgracht 466 in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.