Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 1650 m²
Keizersgracht 717 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 1650 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €980.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 717 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Amstelveldbuurt is €980.000. Dat komt neer op circa €4.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 717 A is een woonhuis van 218 m² in de wijk Amstelveldbuurt. De buurt telt 956 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.937 inwoners per km².
Keizersgracht 717 A is een woonhuis in Amstelveldbuurt, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Keizersgracht 717 A heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1650 m². In Amstelveldbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €980.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 717 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Amstelveldbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €980.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Keizersgracht 717 A in Amstelveldbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 717 A: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Amstelveldbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).