Streetview Keizersgracht 489 A3 Amsterdam

Keizersgracht 489 A3, 1017 DM Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Keizersgracht 489 A3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 489 A3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 489 A3

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 489 A3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 489 A3

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 489 A3?

De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €21.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 489 A3 zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Keizersgracht 489 A3 is een appartement van 45 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 489 A3?

Keizersgracht 489 A3 is een appartement in Spiegelbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 489 A3 vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 489 A3 heeft 45 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 489 A3 en wat betekent dat?

Keizersgracht 489 A3 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 489 A3?

Keizersgracht 489 A3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Keizersgracht 489 A3 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.