Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1665
- Woonoppervlakte
- 390 m²
Keizersgracht 431 A is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1665. De woning heeft een woonoppervlakte van 390 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €949.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 431 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Zuid is €949.000. Dat komt neer op circa €2.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 431 A is een woning van 390 m² in de wijk Leidsegracht-Zuid. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.879 inwoners per km².
Keizersgracht 431 A is een woning in Leidsegracht-Zuid, gebouwd in 1665 (361 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 431 A heeft 390 m² woonoppervlakte. In Leidsegracht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €949.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Leidsegracht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €949.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Keizersgracht 431 A in Leidsegracht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 431 A: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Leidsegracht-Zuid: restaurant (0 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Keizersgracht 431 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Leidsegracht-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1665, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.