Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1685
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 65 m²
Nieuwe Spiegelstraat 64 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1685. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en een perceel van 65 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Spiegelstraat 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
0.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €8.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Spiegelstraat 64 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².
Nieuwe Spiegelstraat 64 is een woonhuis in Spiegelbuurt, gebouwd in 1685 (341 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Spiegelstraat 64 heeft 120 m² woonoppervlakte. Het perceel is 65 m². In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Nieuwe Spiegelstraat 64 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Spiegelstraat 64: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Spiegelbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Spiegelstraat 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Spiegelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1685, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.