Streetview Nieuwe Spiegelstraat 42 2 Amsterdam

Nieuwe Spiegelstraat 42 2, 1017 DG Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1936 Label E

Nieuwe Spiegelstraat 42 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €971.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Spiegelstraat 42 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Spiegelstraat 42 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.17
CO₂-emissie
3611.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

835 Inwoners
530 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€971.000 Gem. woningwaarde Spiegelbuurt
41% Koopwoningen
10.459 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Spiegelstraat 42 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Spiegelstraat 42 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Spiegelstraat 42 2?

De gemiddelde woningwaarde in Spiegelbuurt is €971.000. Dat komt neer op circa €17.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Spiegelstraat 42 2 zich tot de wijk Spiegelbuurt?

Nieuwe Spiegelstraat 42 2 is een appartement van 54 m² in de wijk Spiegelbuurt. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Spiegelstraat 42 2?

Nieuwe Spiegelstraat 42 2 is een appartement in Spiegelbuurt, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Spiegelstraat 42 2 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Spiegelstraat 42 2 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Spiegelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €971.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Spiegelstraat 42 2 en wat betekent dat?

Nieuwe Spiegelstraat 42 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-12-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 3611.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelbuurt?

De wijk Spiegelbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €971.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?

Vanuit Nieuwe Spiegelstraat 42 2 in Spiegelbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spiegelbuurt?