Streetview Reguliersdwarsstraat 95 B Amsterdam

Reguliersdwarsstraat 95 B, 1017 BK Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1980 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Reguliersdwarsstraat 95 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €637.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Reguliersdwarsstraat 95 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reguliersdwarsstraat 95 B

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1025 Inwoners
710 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
536 Woningvoorraad
€637.000 Gem. woningwaarde Rembrandtplein e.o.
20% Koopwoningen
10.260 Inwoners per km²

Locatie van Reguliersdwarsstraat 95 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Reguliersdwarsstraat 95 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Reguliersdwarsstraat 95 B?

De prijsindicatie voor Reguliersdwarsstraat 95 B ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Rembrandtplein e.o. is €637.000. Dat komt neer op circa €9.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reguliersdwarsstraat 95 B zich tot de wijk Rembrandtplein e.o.?

Reguliersdwarsstraat 95 B is een appartement van 70 m² in de wijk Rembrandtplein e.o.. De buurt telt 536 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.260 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reguliersdwarsstraat 95 B?

Reguliersdwarsstraat 95 B is een appartement in Rembrandtplein e.o., gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reguliersdwarsstraat 95 B vergeleken met de buurt?

Reguliersdwarsstraat 95 B heeft 70 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rembrandtplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €637.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reguliersdwarsstraat 95 B en wat betekent dat?

Reguliersdwarsstraat 95 B heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Reguliersdwarsstraat 95 B?

Reguliersdwarsstraat 95 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rembrandtplein e.o.?

De wijk Rembrandtplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €637.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rembrandtplein e.o.?

Vanuit Reguliersdwarsstraat 95 B in Rembrandtplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.