Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Inhoud
- 207 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Passeerdersstraat 106 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Passeerdersstraat 106
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.4 kmDe prijsindicatie voor Passeerdersstraat 106 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €10.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPasseerdersstraat 106 is een appartement van 69 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².
Passeerdersstraat 106 is een appartement in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Passeerdersstraat 106 heeft 69 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Passeerdersstraat 106 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Passeerdersstraat 106 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Passeerdersstraat 106 in Passeerdersgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.