Tussenverdieping Raamdwarsstraat 5 1 Amsterdam

Raamdwarsstraat 5 1, 1016 XN Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1889 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Raamdwarsstraat 5 1 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
116 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Raamdwarsstraat 5 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raamdwarsstraat 5 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.38 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
640 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde Passeerdersgrachtbuurt
37% Koopwoningen
20.002 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raamdwarsstraat 5 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Raamdwarsstraat 5 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Raamdwarsstraat 5 1?

De prijsindicatie voor Raamdwarsstraat 5 1 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €20.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raamdwarsstraat 5 1 zich tot de wijk Passeerdersgrachtbuurt?

Raamdwarsstraat 5 1 is een tussenverdieping van 34 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raamdwarsstraat 5 1?

Raamdwarsstraat 5 1 is een tussenverdieping in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Raamdwarsstraat 5 1 vergeleken met de buurt?

Raamdwarsstraat 5 1 heeft 34 m² woonoppervlakte en 116 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raamdwarsstraat 5 1 en wat betekent dat?

Raamdwarsstraat 5 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raamdwarsstraat 5 1?

Raamdwarsstraat 5 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Passeerdersgrachtbuurt?

De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passeerdersgrachtbuurt?