Streetview Elandsgracht 16 Amsterdam

Elandsgracht 16, 1016 TW Amsterdam

500 m² Bouwjaar 1828

Elandsgracht 16 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1828. De woning heeft een woonoppervlakte van 500 m² en een perceel van 159 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1828
Woonoppervlakte
500 m²
Perceeloppervlakte
159 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Elandsgracht 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Locatie van Elandsgracht 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Elandsgracht 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Elandsgracht 16?

De prijsindicatie voor Elandsgracht 16 ligt rond €1.280.000 tot €1.530.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €1.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elandsgracht 16 zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Elandsgracht 16 is een woonhuis van 500 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elandsgracht 16?

Elandsgracht 16 is een woonhuis in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1828 (198 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Elandsgracht 16 vergeleken met de buurt?

Elandsgracht 16 heeft 500 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Elandsgracht 16 in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elandsgracht 16: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Elandsgrachtbuurt?

Recreatie nabij Elandsgrachtbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).