Streetview Lauriergracht 154 H Amsterdam

Lauriergracht 154 H, 1016 RV Amsterdam

386 m² Label C

Lauriergracht 154 H is een appartement in Amsterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 386 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
386 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lauriergracht 154 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lauriergracht 154 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.03
CO₂-emissie
9918.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Locatie van Lauriergracht 154 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lauriergracht 154 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Lauriergracht 154 H?

De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €1.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lauriergracht 154 H zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Lauriergracht 154 H is een appartement van 386 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Hoe groot is Lauriergracht 154 H vergeleken met de buurt?

Lauriergracht 154 H heeft 386 m² woonoppervlakte. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lauriergracht 154 H en wat betekent dat?

Lauriergracht 154 H heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 9918.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Lauriergracht 154 H in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lauriergracht 154 H: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Elandsgrachtbuurt?

Recreatie nabij Elandsgrachtbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).