Streetview Rozengracht 113 Amsterdam

Rozengracht 113, 1016 LV Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1981

Rozengracht 113 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rozengracht 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Locatie van Rozengracht 113

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rozengracht 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozengracht 113?

De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €8.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozengracht 113 zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Rozengracht 113 is een appartement van 66 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozengracht 113?

Rozengracht 113 is een appartement in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rozengracht 113 vergeleken met de buurt?

Rozengracht 113 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Rozengracht 113 in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rozengracht 113: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Elandsgrachtbuurt?

Recreatie nabij Elandsgrachtbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rozengracht 113?