Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 396 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Tweede Bloemdwarsstraat 3 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 43 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tweede Bloemdwarsstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Tweede Bloemdwarsstraat 3 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €5.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTweede Bloemdwarsstraat 3 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².
Tweede Bloemdwarsstraat 3 is een woonhuis in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Tweede Bloemdwarsstraat 3 heeft 109 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Het perceel is 43 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tweede Bloemdwarsstraat 3 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Tweede Bloemdwarsstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Tweede Bloemdwarsstraat 3 in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tweede Bloemdwarsstraat 3: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.