Benedenwoning Bloemgracht 175 Amsterdam

Bloemgracht 175, 1016 KN Amsterdam

121 m² Bouwjaar 2012 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Bloemgracht 175 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €647.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
506 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bloemgracht 175

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemgracht 175

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2980 Inwoners
1955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€647.000 Gem. woningwaarde Bloemgrachtbuurt
32% Koopwoningen
26.211 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloemgracht 175

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemgracht 175

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemgracht 175?

De prijsindicatie voor Bloemgracht 175 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemgrachtbuurt is €647.000. Dat komt neer op circa €5.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemgracht 175 zich tot de wijk Bloemgrachtbuurt?

Bloemgracht 175 is een benedenwoning van 121 m² in de wijk Bloemgrachtbuurt. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26.211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemgracht 175?

Bloemgracht 175 is een benedenwoning in Bloemgrachtbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bloemgracht 175 vergeleken met de buurt?

Bloemgracht 175 heeft 121 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Bloemgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €647.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemgracht 175 en wat betekent dat?

Bloemgracht 175 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bloemgracht 175?

Bloemgracht 175 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemgrachtbuurt?

De wijk Bloemgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €647.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemgrachtbuurt?

Vanuit Bloemgracht 175 in Bloemgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.