Streetview Prinsengracht 424 4 Amsterdam

Prinsengracht 424 4, 1016 JC Amsterdam

114 m² Bouwjaar 1883 Label C

Prinsengracht 424 4 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
114 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 424 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 424 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

915 Inwoners
640 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
648 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde Passeerdersgrachtbuurt
37% Koopwoningen
20.002 Inwoners per km²

Locatie van Prinsengracht 424 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 424 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 424 4?

De gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €6.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 424 4 zich tot de wijk Passeerdersgrachtbuurt?

Prinsengracht 424 4 is een appartement van 114 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 424 4?

Prinsengracht 424 4 is een appartement in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 424 4 vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 424 4 heeft 114 m² woonoppervlakte. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 424 4 en wat betekent dat?

Prinsengracht 424 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.9 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Passeerdersgrachtbuurt?

De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Passeerdersgrachtbuurt?

Vanuit Prinsengracht 424 4 in Passeerdersgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.