Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Inhoud
- 271 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Prinsengracht 336 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 336
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Passeerdersgrachtbuurt is €694.000. Dat komt neer op circa €5.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsengracht 336 is een appartement van 129 m² in de wijk Passeerdersgrachtbuurt. De buurt telt 648 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.002 inwoners per km².
Prinsengracht 336 is een appartement in Passeerdersgrachtbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinsengracht 336 heeft 129 m² woonoppervlakte en 271 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Passeerdersgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinsengracht 336 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Passeerdersgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Prinsengracht 336 in Passeerdersgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 336: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Passeerdersgrachtbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).