Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Inhoud
- 363 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Prinsengracht 485 C is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 485 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 km--ENGLISH TRANSLATION BELOW-- Modern, volledig GEMEUBILEERD appartement van 117 m² met LIFT, mogelijkheid tot privé parkeerplaats, drie slaapkamers,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Prinsengracht 485 C ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €7.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsengracht 485 C is een tussenverdieping van 117 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².
Prinsengracht 485 C is een tussenverdieping in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinsengracht 485 C heeft 117 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinsengracht 485 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Prinsengracht 485 C heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Prinsengracht 485 C in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsengracht 485 C: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.