Benedenwoning Prinsengracht 246 H Amsterdam

Prinsengracht 246 H, 1016 HE Amsterdam

129 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Prinsengracht 246 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.405.000 tot €1.655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
Aan vaarwater en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Prinsengracht 246 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsengracht 246 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4325 Inwoners
2885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2966 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Elandsgrachtbuurt
24% Koopwoningen
22.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsengracht 246 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Prinsengracht 246 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsengracht 246 H?

De prijsindicatie voor Prinsengracht 246 H ligt rond €1.405.000 tot €1.655.000. De gemiddelde woningwaarde in Elandsgrachtbuurt is €576.000. Dat komt neer op circa €4.465 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsengracht 246 H zich tot de wijk Elandsgrachtbuurt?

Prinsengracht 246 H is een benedenwoning van 129 m² in de wijk Elandsgrachtbuurt. De buurt telt 2.966 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsengracht 246 H?

Prinsengracht 246 H is een benedenwoning in Elandsgrachtbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsengracht 246 H vergeleken met de buurt?

Prinsengracht 246 H heeft 129 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Elandsgrachtbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsengracht 246 H en wat betekent dat?

Prinsengracht 246 H heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsengracht 246 H?

Prinsengracht 246 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elandsgrachtbuurt?

De wijk Elandsgrachtbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elandsgrachtbuurt?

Vanuit Prinsengracht 246 H in Elandsgrachtbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.