Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1720
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Inhoud
- 492 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €1.045.000 tot €1.295.000
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water en in centrum
Keizersgracht 444 F is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1720. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 444 F
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.6 km*For English, see below* Dit karakteristieke appartement van 106 m² (inclusief mezzanine) bevindt zich op de bel-etage van een Rijksmonumentaal…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Keizersgracht 444 F ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €11.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 444 F is een tussenverdieping van 94 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².
Keizersgracht 444 F is een tussenverdieping in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1720 (306 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 444 F heeft 94 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 444 F heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Keizersgracht 444 F heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Keizersgracht 444 F in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 444 F: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.