Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Keizersgracht 395 C Amsterdam

Keizersgracht 395 C, 1016 EK Amsterdam

145 m² Bouwjaar 1684 8 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Keizersgracht 395 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1684. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1684
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 395 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keizersgracht 395 C

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

740 Inwoners
480 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€1.109.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Noord
42% Koopwoningen
13.839 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keizersgracht 395 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 395 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 395 C?

De prijsindicatie voor Keizersgracht 395 C ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €7.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 395 C zich tot de wijk Leidsegracht-Noord?

Keizersgracht 395 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 145 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 395 C?

Keizersgracht 395 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1684 (342 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 395 C vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 395 C heeft 145 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keizersgracht 395 C en wat betekent dat?

Keizersgracht 395 C heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Keizersgracht 395 C?

Keizersgracht 395 C heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Noord?

De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Noord?

Vanuit Keizersgracht 395 C in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.