Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1671
- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Inhoud
- 264 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €770.000 tot €870.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Keizersgracht 391 D is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1671. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 391 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.6 kmNu te koop bij Bloomstone Real Estate: Keizersgracht 391D – Uniek grachtenappartement met licht, ruimte en uitzicht over het water op EIGEN…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Keizersgracht 391 D ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €12.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersgracht 391 D is een bovenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².
Keizersgracht 391 D is een bovenwoning (appartement) in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1671 (355 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Keizersgracht 391 D heeft 87 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keizersgracht 391 D heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Keizersgracht 391 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Keizersgracht 391 D in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.