Streetview Keizersgracht 218 A Amsterdam

Keizersgracht 218 A, 1016 DZ Amsterdam

648 m² Bouwjaar 1850

Keizersgracht 218 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 648 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
648 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Keizersgracht 218 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2075 Inwoners
1360 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1482 Woningvoorraad
€910.000 Gem. woningwaarde Felix Meritisbuurt
39% Koopwoningen
12.875 Inwoners per km²

Locatie van Keizersgracht 218 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Keizersgracht 218 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Keizersgracht 218 A?

De gemiddelde woningwaarde in Felix Meritisbuurt is €910.000. Dat komt neer op circa €1.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keizersgracht 218 A zich tot de wijk Felix Meritisbuurt?

Keizersgracht 218 A is een appartement van 648 m² in de wijk Felix Meritisbuurt. De buurt telt 1.482 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keizersgracht 218 A?

Keizersgracht 218 A is een appartement in Felix Meritisbuurt, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Keizersgracht 218 A vergeleken met de buurt?

Keizersgracht 218 A heeft 648 m² woonoppervlakte. In Felix Meritisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Felix Meritisbuurt?

De wijk Felix Meritisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?

Vanuit Keizersgracht 218 A in Felix Meritisbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Felix Meritisbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersgracht 218 A: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Felix Meritisbuurt?

Recreatie nabij Felix Meritisbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).