Tussenverdieping (appartement) Herengracht 392 C1 Amsterdam

Herengracht 392 C1, 1016 CJ Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1665 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Herengracht 392 C1 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1665. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1665
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
267 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan vaarwater, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 392 C1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 392 C1

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

740 Inwoners
480 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€1.109.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Noord
42% Koopwoningen
13.839 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 392 C1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 392 C1

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 392 C1?

De prijsindicatie voor Herengracht 392 C1 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €18.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 392 C1 zich tot de wijk Leidsegracht-Noord?

Herengracht 392 C1 is een tussenverdieping (appartement) van 61 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 392 C1?

Herengracht 392 C1 is een tussenverdieping (appartement) in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1665 (361 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 392 C1 vergeleken met de buurt?

Herengracht 392 C1 heeft 61 m² woonoppervlakte en 267 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 392 C1 en wat betekent dat?

Herengracht 392 C1 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Herengracht 392 C1?

Herengracht 392 C1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Noord?

De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Noord?

Vanuit Herengracht 392 C1 in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.