Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1660
- Woonoppervlakte
- 790 m²
- Perceeloppervlakte
- 499 m²
Herengracht 370 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1660. De woning heeft een woonoppervlakte van 790 m² en een perceel van 499 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herengracht 370
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
0.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €1.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerengracht 370 is een woonhuis van 790 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².
Herengracht 370 is een woonhuis in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1660 (366 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herengracht 370 heeft 790 m² woonoppervlakte. Het perceel is 499 m². In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Herengracht 370 in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herengracht 370: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Leidsegracht-Noord: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Herengracht 370 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Leidsegracht-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1660, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.