Bovenwoning Herengracht 362 1 Amsterdam

Herengracht 362 1, 1016 CH Amsterdam

233 m² Bouwjaar 1622 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Herengracht 362 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1622. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.109.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1622
Woonoppervlakte
233 m²
Inhoud
890 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€2.830.000 tot €3.080.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Herengracht 362 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herengracht 362 1

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel en open haard

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, erfgoed, gedeeltelijk gestoffeerd, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

740 Inwoners
480 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
454 Woningvoorraad
€1.109.000 Gem. woningwaarde Leidsegracht-Noord
42% Koopwoningen
13.839 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herengracht 362 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Herengracht 362 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Herengracht 362 1?

De prijsindicatie voor Herengracht 362 1 ligt rond €2.830.000 tot €3.080.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsegracht-Noord is €1.109.000. Dat komt neer op circa €4.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herengracht 362 1 zich tot de wijk Leidsegracht-Noord?

Herengracht 362 1 is een bovenwoning van 233 m² in de wijk Leidsegracht-Noord. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herengracht 362 1?

Herengracht 362 1 is een bovenwoning in Leidsegracht-Noord, gebouwd in 1622 (404 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herengracht 362 1 vergeleken met de buurt?

Herengracht 362 1 heeft 233 m² woonoppervlakte en 890 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Leidsegracht-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.109.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herengracht 362 1 en wat betekent dat?

Herengracht 362 1 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Herengracht 362 1?

Herengracht 362 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsegracht-Noord?

De wijk Leidsegracht-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.109.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsegracht-Noord?

Vanuit Herengracht 362 1 in Leidsegracht-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.