Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Ligging
- on_navigable_waterway, by_water, in_center
Herengracht 187 C is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €938.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herengracht 187 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.4 km**AVAILABLE FROM THE 1ST OF APRIL** Herengracht 187 C, 1016 BE Amsterdam We offer a very well maintained fully furnished 03 room apartment of 90 m2…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Herengracht 187 C ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Leliegracht e.o. is €938.000. Dat komt neer op circa €9.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerengracht 187 C is een tussenverdieping van 104 m² in de wijk Leliegracht e.o.. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.748 inwoners per km².
Herengracht 187 C is een tussenverdieping in Leliegracht e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Herengracht 187 C heeft 104 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Leliegracht e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €938.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herengracht 187 C heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Herengracht 187 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Leliegracht e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €938.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Herengracht 187 C in Leliegracht e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herengracht 187 C: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.